Dobré ráno, je středa 29.1.2020, 5:25. Dnes má svátek Zdislava, zítra Robin.

VELKÁ ŠKOLNÍ DRUŽINA

2019-12-03 07:46:23 | Gabriela Zítková ©

Ve čtvrtek 28. listopadu si vychovatelky ŠD připravily odpolední akci nazvanou Velká školní družina. Děti navštěvující školní družinu si tento den mohly pozvat do družiny své rodiče, prarodiče, sourozence aj., pro které připravily spoustu zajímavých činností zaměřených na aktivity školní družiny vykonávaných v průběhu školního roku.

Děti ze sportovních dílniček v tělocvičně připravily pohybové soutěže (překážková dráha, bludiště, hod míčem aj.). Malí technici s rodiči vyráběli v dílnách molekuly ze špejlí a modelovací hmoty. Kuchaři a kuchařky napekli palačinky, které si návštěvníci mohli v žákovské kuchyňce ozdobit. Výtvarníci přichystali zábavné malování ve dvojicích a výrobu mikulášské krabičky. A v knihovně rodiče luštili zábavný kvíz, který je dovedl na místo s připravenou odměnou.

Po splnění všech aktivit vzaly děti rodiče do prvního oddělení družiny, kde pro ně přichystaly občerstvení a fotoprezentaci ze všech aktivit školní družiny z předcházejícího roku. Celá akce byla ukončena ve večerních hodinách.

Letos se zúčastnilo kolem 35 rodin. Všem rodičům by chtěly organizátorky poděkovat za to, že si spolu s dětmi dokázali najít čas a přišli si zaskotačit do školy. Poděkování patří ale i žákům z druhého stupně, kteří pomáhali s organizací celého dne.

Fotogalerie: VELKÁ DRUŽINA

Autor: Gabriela Zítková ©