Dobré ráno, je čtvrtek 20.2.2020, 5:08. Dnes má svátek Oldřich, zítra Lenka.

28. ŠKOLNÍ A ZEMĚDĚLSKÝ PLES

2020-01-20 13:36:36 | ZŠ Kovářov ©

V sobotu 18. ledna se v kovářovském kulturním domě uskutečnil tradiční školní a zemědělský ples. Své organizátorské síly znovu spojily tři kovářovské organizace – základní škola, spolek rodičů při ZŠ a místní zemědělské družstvo.

Výsledkem jejich snažení byl pěkně vyzdobený sál, energická kapela, překvapivé předtančení a cenami nabitá tombola. To vše mohlo ocenit přes dvě stě šedesát návštěvníků, kteří kovářovský sál zaplnili. Velký ohlas měla osmičlenná sedlčanská kapela Ešner band, jež dokázala roztančit přítomné již první sérií písní. Předtančení bylo opět v režii žáků deváté třídy, kteří sklidili veliký úspěch se svým tanečním vystoupením na téma Ať žijí duchové. Velké poděkování za úspěch plesu patří samozřejmě všem sponzorům a přispěvatelům do tomboly, jejichž seznam lze nalézt na webových stránkách školy. Díky nim se v tombole sešlo více než osm stovek cen. Výtěžek z plesu bude připsán na účet Spolku rodičů při základní škole a v průběhu roku bude použit na financování akcí pro žáky a k nákupu pomůcek do školy.